top of page

10/10 za obsługę!

Chłopaki! Serdecznie dzięki za sobotnią obsługę baru na naszym weselu! W dużej mierze dzięki Wam to była niesamowita impreza.  Wasze autorskie koktajle były obłędne, goście są mega zadowoleni i zachwyceni!

10/10 za obsługę klienta i komunikację.

Adrianna M.

Drinki na naszym weselu były rewelacyjne! Obsługa Tomka jeszcze lepsza! Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni. Polecamy gorąco!

Magda i Mateusz

Gorąco polecam, najlepsza obsługa barmańska jaką kiedykolwiek spotkaliśmy ! Pełen profesjonalizm! Jesteśmy zachwyceni i ślicznie dziękujemy! ❤️

Dorota K.

Panowie byli u nas 10.08.2019 jesteśmy zachwyceni z obsługi. Drink bar robił furorę na weselu, panowie bardzo mocno się napracowali, pod koniec wesela robili coś z niczego, gdyż bar był bardzo oblegany przez gości przez całe wesele i część rzeczy się pokończyła. Gocie zachwyceni!! W księdze gości na pytanie co najbardziej zapamiętają z wesela bardzo często był wymieniany drink bar. Wszyscy mówili, że nigdy nie pili tak dobrych drinków, a barmani z każdym gościem porozmawiali i dopytali o jego preferencje, aby każdy był zadowolony. Nie tylko dobrzy barmani ale także bardzo towarzyscy. Wszyscy goście zachwyceni i my także.

Bardzo polecamy!!

Kinga & Daniel

Gorąco polecam!!! 

😍 Obsługa na weselu na najwyższym poziomie, drinki wygladają i smakują obłędnie, barmani uśmiechnięci i sympatyczni 👍 😊 Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na niejednej imprezie.


Pozdrawiamy serdecznie

Paulina i Kamil 😉

Paweł robi super szoty ...

Julia M.

Najlepsza ekipa barmańska w Polsce!

Pełny profesjonalizm i rewelacyjne podejście do gości.

Polecamy i będziemy polecać :)

Mateusz Sz.

bottom of page